کلاس کنکور مجازی

با کلاس کنکور مجازی
نگران حجم درس هات نباش

اگه هنوز برای کنکور 1401 شروع نکردی و یا نمی دونی چطور باید درس بخونی که بتونی رتبه خوبی بیاری، کلاس کنکور مجازی غرب آنلاین به همراه بهترین اساتید کشور بهت یاد میده چطور یه راحتی برای کنکور آماده بشی.

کلاس کنکور مجازی

اساتید مجرب کنکور غرب آنلاین

شهرام مرادی

شهرام مرادی

استاد ریاضی

استاد کبیری

استاد کبیری

استاد شیمی

غلامرضا صیدی

غلامرضا صیدی

استاد فیزیک

استاد علیمرادی

استاد علیمرادی

استاد ادبیات

شهرام زارع

شهرام زارع

استاد عربی

استاد زنگنه

استاد زنگنه

استاد فیزیک

استاد صدیقی فر

استاد صدیقی فر

استاد ریاضی

دکتر پولکی

دکتر پولکی

استاد زیست

استاد سزاواز

استاد سزاواز

استاد زیست

سوالات دانش آموزان از کلاس کنکور مجازی

خیر. این موضوع به سطح یادگیری شما و تشخیص دبیر باز می گردد اما استادان موسسه غرب آنلاین از متد آموزشی ای استفاده می کنند که نیازی به کتاب های کمک درسی نباشد.

استادان موسسه غرب آنلاین طراح سوالات کنکور و برترین دبیران کشور می باشند. برای اطلاع از پیشینه آموزشی آن ها می توانید با ما تماس بگیرید.

در صورت لغو کلاس آنلاین در زمان مناسب برای برگزاری کلاس جبرانی با شما هماهنگ می شود.

کلاس کنکور مجازی

چرا کلاس کنکور مجازی؟

اساتید طراح سوال

استادانی که به شما آموزش می دهند خود طراح سوالات کنکور می باشند.

به صرفه

کلاس آنلاین کنکور قیمت به صرفه تری از کلاس های حضوری دارد.

بهترین رتبه

آموزشگاه غرب آنلاین بهترین رتبه های کنکور 1400 را داشته است.

پرداخت دوره ای

دانش آموزان می توانند هزینه کلاس ها را به صورت دوره ای پرداخت کنند.

ساپورت ۲۴ ساعته

یک همیار آنلاین برای کمک و پاسخ به سوالات شما آماده پاسخگویی است.

برترین مشاورین

برترین مشاورین کشور برای کمک و ارائه راهکار به شما اینجا هستند.

روز شمار تا کنکور 1401

هنوز برای کنکور 1401 شروع نکردی؟ دیگه الان وقتشه….!

روز مانده تا کنکور 1401

مزیت های کلاس کنکور مجازی ؟

مدیریت زمان

استفاده از کلاس کنکور مجازی باعث می شود دیگر در رفت و آمد برای رفتن به کلاس حضوری نباشید. این موضوع باعث می شود زمانی که در راه رسیدن به کلاس کنکور حضوری صرف می کردید، ذخیره شود. اگر به صورت روزانه 1 ساعت را برای رفت و آمد کلاس های حضوری در نظر بگیریم و تعداد کلاس ها هم 5 روز در هفته، هفته ای 5 ساعت و ماهیانه 20 ساعت از دست داده اید.

کاهش هزینه ها 

کلاس کنکور مجازی غرب آنلاین این مزیت را دارد که در هزینه های دانش آموز تغییر مثبت ایجاد کند. شما برای کلاس کنکور حضوری هزینه حمل و نقل، هزینه کتاب و جزوات درسی، هزینه تغذیه و هزینه بالای شهریه را پیش رو دارید اما کلاس کنکور مجازی این هزینه ها را حذف کرده است و به کاهش هزینه های شما کمک می کند.

پشتیبانی مستمر و 24 ساعته

در کلاس های حضوری اگر بعد از زمان کلاس برایتان سوالی مطرح شود و یا در حل و انجام مسئله ای به مشکل بخورید باید تا جلسه بعدی صبر کنید اما کلاس کنکور مجازیدارای یک پشتیبانی مستمر و 24 ساعته می باشد که در هر ساعت از شبانه روز و حتی در روز های تعطیل به مشکلی برخورد کردید کنار شما باشد تا به شما کمک کند. پشتیبان شما روند درسی و مطالعه و پیشرفت شما را بررسی می کند و با انجام یک برنامه ریزی دقیق به شما کمک می کند تا در کنکور 1401 بهترین عملکرد را داشته باشید.

امکان مشاهده کلاس ها به صورت آفلاین

حتما امکانش هست که یکی از کلاس هایتان را از دست بدهید و یا نتوانید در آن جلسه حاضر باشید. نگران نباشید! در کلاس کنکور مجازی تمامی کلاس ها ضبط می شوند که در صورت عدم توانایی حضور در کلاس دانش آموز بتواند بعدا آن ها را تماشا کند و مطالب جدید را بیاموزد تا از درس ها و روند مطالعه جا نیوفتد. در کلاس های حضوری ممکن است به دلایل مختلف مانند شرایط آب و هوایی و یا آلودگی، شیوع بیماری مانند کرونا و یا حتی به وجود آمدن مشکل برای محیط آموزشگاه یا دبیر، کلاس کنکور برگزار نشود و شما را از روند مطالعه عقب بیاندازد اما کلاس مجازی کنکور همیشه برگزار است و تحت هیچ شرایطی تعطیل یا کنسل نمی شود و شما باعث از دست رفتن زمان شما نخواهد شد. همچنین اگر در مسئله ای به مشکل برخوردید یا خواستید موضوعی را دوباره آموزش ببینید می توانید از کلاس های ضبط شده قبلی استفاده کنید البته که پشتیبان 24 ساعته نیز همراه شما می باشد.

امکان سوال و جواب

در سی دی های آموزشیاگر در حین تدریس دبیر سوالی برایتان پیش بیاید و یا مسئله ای را متوجه نشوید، امکان سوال پرسیدن وجود ندارد اما در کلاس کنکور مجازی شما می توانید در هر لحظه و هر سوالی که برایتان پیش آمده را از دبیر خود بپرسید و پاسخ آن را دریافت کنید تا آن موضوع را به خوبی متوجه شوید و یاد بگیرید. این یکی از مزیت های کلاس های آنلاین به حساب می آید که در زمانی که در اتاق مطالعه خود نشسته اید می توانید دروس خود را یاد بگیرید و علاوه بر آن با دبیر خود ارتباط مستقیم داشته باشید. همچنین پس از اتمام کلاس اگر سوالی داشته باشید می توانید از پشتیبان درسی خود بپرسید تا شما را راهنمایی کند. از مزیت های دیگر کلاس کنکور مجازی این است که مانند کلاس حضوری دانش آموزان در کنار یکدیگر یاد میگیرند و ممکن است سوالی که برای شما پیش آمده سوال شخص دیگری باشد و یا سوالی که در آن لحظه به ذهن شما نرسیده است از دبیر پرسیده شود.

نتایج درخشان کنکور 1400

نتایج کلاس آنلاین کنکور