کلاس آنلاین

با کلاس آنلاین کنکور
حرفه ای درس بخوانید!

امروزه در تمامی رشته ها رقابت سخت تر شده و برای بدست آوردن رتبه خوب باید حرفه ای درس خواندن را یاد بگیرید. کلاس آنلاین کنکور غرب آنلاین با داشتن کادری مجرب و کارآزموده به شما آموزش می دهد چطور حرفه ای درس بخوانید.

کلاس آنلاین کنکور

اساتید مجرب کنکور غرب آنلاین

شهرام مرادی

شهرام مرادی

استاد ریاضی

استاد کبیری

استاد کبیری

استاد شیمی

غلامرضا صیدی

غلامرضا صیدی

استاد فیزیک

استاد علیمرادی

استاد علیمرادی

استاد ادبیات

شهرام زارع

شهرام زارع

استاد عربی

استاد زنگنه

استاد زنگنه

استاد فیزیک

استاد صدیقی فر

استاد صدیقی فر

استاد ریاضی

دکتر پولکی

دکتر پولکی

استاد زیست

استاد سزاواز

استاد سزاواز

استاد زیست

سوالات متداول دانش آموزان

پس از انتخاب دوره مورد نظرتان و تکمیل کردن فرم ثبت نام هزینه آن به شما گفته می شود و می توانید به صورت آنلاین پرداخت کنید و یا به صورت اقساط.

بله. شما می توانید با انجام هماهنگی های مربوطه با دبیر خود زمان برگزاری کلاس را تغییر دهید.

بله شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید از پشتیبان آنلاین کلاس آنلاین کنکور بهره ببرید و مهارت مطالعه را یاد بگیرید.

شما در این دوره ها هنر یادگیری سریع را آموزش می بینید و برای کنکور 1401 آماده می شوید.

چرا کلاس آنلاین کنکور؟

برترین اساتید کشور

کلاس های آنلاین کنکور توسط برترین اساتید در کشور برگزار می شوند.

اقتصادی

از نظر اقتصادی هزینه کردن برای کلاس آنلاین له نفع شما می باشد.

برترین کارنامه

موسسه غرب آنلاین در سال 1400 برترین رتبه ها را ارائه داده است

امکان پرداخت شرایطی

در آموزشگاه غرب آنلاین می توانید شهریه را قسط بندی کنید.

همیار درسی

یک همیار و پشتیبان کمکی به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی می باشد.

مشاوره تحصیلی

برترین مشاورین درسی کشور مشاوره مهارت مطالعه را به شما خواهند داد.

روز شمار تا کنکور 1401

هنوز برای کنکور 1401 شروع نکردی؟ دیگه الان وقتشه….!

روز مانده تا کنکور 1401

نتایج درخشان کنکور 1400

نتایج کلاس آنلاین کنکور

نکات طلایی درس خواندن

کلاس آنلاین کنکور

مثبت اندیشی

نا امیدی و تلقین منفی به جز تضعیف انرژی هیچ سودی برایتان نخواهد داشت پس با دیدگاهی مثبت و توکل به خدا تمام تلاش خود را در جهت رسیدن به موفقیت بکنید تانتیجه فوق العاده آن را ببینید.

کلاس آنلاین کنکور

خلاقیت

در درس خواندن خلاقیت به خرج بدهید تا خسته نوشید . برای مثال از رمزگذاری استفاده کنید به این صورت که کوتاهترین، راحتترین، بهترین و پرمعنیترین کلمه ای که با دیدن آن، مفهوم جمله تداعی شده و به خاطر آورده میشود را بنویسید.

کلاس آنلاین کنکور

استراحت

استراحت را با تلوزیون نگاه کردن و یا کار باگوشی اشتباه نگیرید زیرا منظور ما است نه جسم! اين استراحت مي‌تواند اجراي امور شخصي –خانوادگي–خانه هم باشد. يك خريد ساده براي خانه علاوه بر هوا عوض كردن، تنفس خوب، بدن را از كهولت و پشت ميز نشستن درآوردن به تمركز هم خوب كمك مي‌كند.

کلاس آنلاین کنکور

معلم خودتان باشید

گوش دادن درس با صدای بلند خودمان به تثبیت اطلاعات در مغز کمک خواهد کرد. برای این کار می توانید صدای خود را ضبط کنید و دوباره به آن گوش دهید .

مهم ترین دلایل عدم تمرکز هنگام مطالعه

محیط شلوغ خانه
اگر منزل شلوغی دارید و تمرکز برایتان سخت است به شما پیشنهاد میکنیم که در نزدیک ترین کتابخانه به منزلتان درس بخوانید. و اگر به هر دلیلی  نمی توانید به کتابخانه بروید از روش هی زیر استفاده کنید.

درس خواندن با صدای بلند: درس خواندن با صدای بلند در یک مکان خلوت باعث عدم تمرکز می شود اما در شرایطی که محیط شلوغ و پر سر و صدا است نتیجه عکس دارد.
استفاده از گوش گیر مطالعه: شما با استفاده از گوش گیر مطالعه می‌توانید تا حدودی تمرکز حواس خودتان را بالا ببرید استفاده از گوش گیر و بلند درس خواندن به طور همزمان به تمرکز شما کمک خواهد کرد.

حواس ‌پرتی درونی و ذهنی
این نوع حواس پرتی از تفکرات منفی از جمله درد، رنج، غم و غصه، نگرانی، گرسنگی و تشنگی، سردی و گرمی، ترس، خشم، شادی، سردرد در ذهن سرچشمه می گیرد.. به دام انداختن این افکار انحرافی اهمیت زیادی در تمرکز حواس دارد؛ بنابراین بهتر است قبل از شروع مطالعه، کارهای نیمه‌تمام خود را به پایان برسانید.

رسانه‌های اجتماعی
یکی از مشکلات اصلی دانش آموزان امروزی استفاده بیش ازحد از رسانه های اجتماعی می باشد. برای رفع این مشکل باید از ورود به سایت‌ها و رسانه‌های اجتماعی در حالی‌که مشغول به مطالعه هستید اجتناب کنید. اگر احساس می‌کنید باید به بررسی این شبکه‌ها بپردازید این کار را در زمان استراحت خود انجام دهید تا مجبور نباشید تمرکز ذهنی خود را بر هم زنید. اگر شما نمی‌توانید در برابر چک کردن آن‌ها مقاومت کنید، لپ‌تاپ یا گوشی خود را از دسترسی به اینترنت برای چند ساعت خارج کنید.

استرس
یکی دیگر از دلایل عدم تمرکز استرس می باشد. مغز ما به صورتی طراحی شده که در زمان خطر، آدرنالین ترشح می‌کند و بدن را در حالت استرس نگه می‌دارد. اگرچه، آدرنالین ابتدا انرژی بالا و تمرکز کامل ایجاد می‌کند اما اثر آن در مدت‌زمان کوتاهی از بین می‌رود و مغز در نتیجه استرس، هورمون کورتیزول ترشح می‌کند. به این ترتیب، تصمیم‌گیری صحیح، تمرکز و رسیدن به راه‌حل برای فرد آسان‌تر می‌شود. اما وجود مداوم کورتیزول در بدن، مکانیسم طبیعی قشر جلوی پیشانی مغز را مختل می‌کند و هنگامی که این قسمت مغز به خوبی کار نکند، باعث عدم تمرکز خواهد شد.برای جلوگیری از استرس و در نتیجه عدم تمرکز از تمرین های مدیتیشن استفاده کنید.

 

نکات مطالعه

  1. درس خواندن را به ماه های آخر تعویق نیندازید. درست است که برخی از دانش آموزان در لحظه های آخر پیشرفت می کنند، اما برای بسیاری از دانش آموزان درس خواندن در لحظه آخر روش درستی نیست. زمان خود را مدیریت کنید به این صورت که یک جدول زمانی برای مطالعه خود تنظیم کنید وتعداد کتاب ها و روزهایی که باید آن ها را مطالعه کنید را بنویسید. سپس مطالعه خود را بر اساس آن سازمان دهید. برای این کار میتوانید از پلنرویا دفترهای موجود در بازار استفاده کنید.
  2. اطمینان حاصل کنید که فضای مناسبی جهت درس خواندن دارید. آیا نور کافی دارید؟ صندلی شما راحت است؟ سعی کنید تمامی عوامل حواس پرتی را از خودتان دور کنید و اطمینان حاصل کنید که هیچ چیز تمرکزتان را بهم نمی زند. برای مثال برای چند ساعتی تلفن همراه خود را خاموش کنید و یا کنسول بازی را از اتاقتان خارج کنید.
  3. یکی از موثرترین روشهای آمادگی برای کنکور، تست زدن از سوالات سال های گذشته است پس سعی کنید بجای بازخوانی چندین باره مطالب بیشتر بر روی تستزدن و تمرین تمرکز کنید این به شما کمک می کند تا با قالب سوالات آشنا شوید.
  4. برای رفع اشکال با دوستانتان میتینگ بگذارید و دورهم جمع شوید.زیرا ممکن است سوالاتی داشته باشید که آنها بتوانند پاسخ دهند و بالعکس. این می تواند یکی از موثرترین راه ها برای به چالش کشیدن اطلاعاتتان باشد البته به شرطی که واقعا این کار را انجام دهید.
  5.  آنچه تغذیه می کنید واقعاً می تواند در سطح یادگیری و تمرکزتان تأثیر می گذارد، بنابراین ازخوردن غذاهای مضر خودداری کنید. با انتخاب غذاهای مغذی به افزایش انرژی خود کمک کنید.
  6.  
کلاس آنلاین کنکور
کلاس آنلاین کنکور

برنامه ریزی اولین قدم برای موفقیت در هر آزمون

داشتن یک برنامه مطالعه خوب به شما کمک می کند در یک بازه زمانی مختلف چمد درس را بتوانید به خوبی هندل کنید .

برنامه ای تنظیم کنید که نشان می دهد هر روز ، چه زمانی و چه مقدار قرار است مطالعه کنید. و اگر از برنامه خود جا ماندید درآن تجدید نظر کنید. و قبل از شروع برنامه جدید، اول کارهای ناتمام را به پایان برسانید .

برنامه باید واقع گرایانه باشد یعنی باید حواستان را جمع کنید تا برای مطالعه تان طوری برنامه تنظیم کنید که بتوانید به آن عمل کنید بنابراین از برنامه ریزی کتابی خودداری کنید و حتما شرایطتتان ر در نظر بگیرید تا بتوانید اززمانتان استفاده بهینه ای ببرید. زیرر برنامه ریزی های خشک و کتابی باعث می شود پس از چند روز عمل کرن به برنامه دچار خستگی شوید و یا اینکه برنامه ریزی خود را رها نمایند.
حجم مطالب و دروس هر یک از رشته ها باهم تفاوت دارند و برای داشتن  یک برنامه ریزی درست ، باید بطور ماهانه ، هفتگی و روزانه برنامه ریزی کنیم. به عنوان مثال برای داشتن یک انسجام در برنامه خود برای دروسی که بسیار مهم و همچنین با حجم بالا می باشند، بهتر است که برنامه ریزی ماهانه داشته باشید. اما داشتن یک برنامه ریزی هفتگی نیز کمک می نماید تا بتوانید ساعات مطالعه خود را تنظیم نمایید و بر اساس مطالب درسی، جمع بندی خوبی داشته باشید. برنامه ریزی روزانه را ما تنها در موارد خاص توصیه می نماییم.